English
نام کاربر:
   
رمز عبور:
   


edelgrass

porplastic

viacor

buechner
درباره ما

telfast zyrtec difference

telfast pris fabrikantamning.website

perilax

read perilax uden recept read

amantadin stada

amantadin fachinformation amantadin yan etki amantadin libido


شرکت والا تجارت رشید با سابقه طولانی، ارائه دهنده محصولات وخدمات متنوعی است که دارای برترین گواهینامه ­های کیفی جهان درزمینه ساختمان وتجهیزات ورزشی است شامل: طراحی و ساخت استادیوم ورزشی، و فضا های تفریحی کلکسیون کامل چمن­های مصنوعی، کفپوش­های فضای بازو بسته تلوزیون های خیابانی (اسکور برد) در ابعاد مختلف، مبلمان ورزشی وانواع وسایل بازی پارکی دیگر کالا و خدمات را در اختیار دارد.

چمن مصنوعی:

فروش، نصب و اجرای چمن مصنوعی با تنوع 80 مدل و کیفیت منحصر بفرد، مانند: نخ بی نظیر با انعطاف پذیری بالا و شکنندگی و موئینگی بسیار اندک و لطافت مشابه چمن طبیعی که در برابر لیزخوردن، تکل بازیکنان، رفلکس و گردش راحت توپ و پایدار در مقابل تغییرات جوی شدید، زیره چند لایه که استقامت دوچندان در برابر پوسیدگی و پارگی داشته و مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید و خود اطفاء و... که هریک دارای استانداردهای برتر از مراجع معتبر جهانی خصوصا فدراسیونهای جهانی فوتبال و هاکی(FIH-FIFA) و تولیدکنندگان شاخص نخ TENCATE-BONAR و موسسات آزمایشگاهی ممتاز مانندLABO-ISA  می­باشد که این محصولات با کاربری گسترده ورزشی در رشته­های حرفه ای فوتبال، هاکی، راگبی، بیس بال، گلف، تنیس، بدمینتون، پینت بال و همچنین با قابلیت استفاده در تزئینات صنعت ساختمان مثل پشت بام، تراس، راه پله، محوطه و حیاط منازل.

شرکت رشید در این زمینه دارای نمایندگی انحصاری شرکت معظم  EDLE GRASS هلند است که موفق به اخذ بیش از 108 تاییدیه از فیفا شده و دارای گواهی نامه تولید کننده برتر از فیفا است.

چمن رول طبیعی:

چمن رولی یا چمن طبیعی که امروزه بعنوان یکی از موارد ضروری میادین ورزشی استاندارد، جهت پارک و محوطه سازی استفاده می­شود. مزیت آن استفاده سریع، کنترل فرسایش خاک، تجزیه فوری چمن و اقتصادی بودن است. شرکت رشید در این خصوص دارای نمایندگی انحصاری شرکت معظمBUECHNER  آلمان بوده و بذر، کود و تکنولوژی تولید این محصول توسط این شرکت تامین می­شود. کیفیت خاک دانه و ترکیب این چمن براساسDIN 180835/4  است. و ویژگی برتر این محصول صرفه جویی 50 درصدی آب و نیز خاک زراعی است.

کفپوش:

شرکت والا تجارت رشید عرضه کننده و مجری انواع کفپوش­های فضای باز و بسته ورزشی و صنعتی است که ویژگی­هایی مانند مقاومت شیمیایی، مکانیکی و مقاوم در برابر سایش و اشعه ماوراء بنفش و انعطاف پذیری مناسب؛ واستانداردها و گواهی نامه­های جهانی مانند IAAF, FIBA, FVA, ITF دارند.                                 در زمینه کفپوش شرکت رشید نمایندگی انحصاری شرکتهای معتبرVIACOR ,PORPLAST  آلمان را دارد.

وسایل بازی :

شرکت والا تجارت رشید دارای نمایندگی رسمی شرکت Irmak کشور ترکیه است.

این شرکت تولید کننده وسایل بازی و تفریحی بسیار متنوع ودارای کیفیتی مناسب است.

 

 

تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به شرکت تجارت والا رشید مي باشد.
2014 © Copyright Missagh DICT Co.
All rights Reserved. Read Privacy Policy.